Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу чотири боєприпаси знешкоджено, ще один виявлено

На Сумщині за минулу добу чотири боєприпаси знешкоджено, ще один виявлено28 квітня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 76 – ти мм артилерійських снарядів, однієї 82 мм та двох 50 – ти мм мінометних мін. На боєприпаси натрапили місцеві мешканці на Охтирщині в полі на відстані 2 км від житлових будинків, на Путивльщині в лісі на відстані 500 м від житлового сектору та на Роменщині на березі місцевої водойми в с. Перекопівка. Славгород на відстані 2 – х та 7 – ми км від осель громадян. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на Шосткинщині, в с. Крупець, в лісі на відстані до 1 км від житлових будинків було виявлено ще 1 вибухонебезпечний предмет, а саме – артилерійський снаряд калібру 122 мм.

На місці небезпечної знахідки встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: