Главная страница » Новости » Город и регион » Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Реміснича, 12/1 (заміна корінних кранів гарячої води в квартирі), вул. Петропавлівська, 90, 96, вул. Прокоф’єва, 36 (заміна стояків і кранів холодної та гарячої води в квартирах), пр-т М. Лушпи, 9 (заміна рушникопідсушувача та кранів по холодній воді в квартирі), вул. Р. Атаманюка, 27 (установка лічильників холодної води в квартирі), вул. Люблінська, 5 (заміна труб гарячої води в квартирі), вул. Першотравнева, 24 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Ковпака, 17 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Засумська, 14 (ремонтні роботи по холодній та гарячій воді в магазині «Зелений світ»).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: