Главная страница » Новости » Город и регион » Сумські прикордонники припинили спробу незаконного перетинання державного кордону

Сумські прикордонники припинили спробу незаконного перетинання державного кордонуУчора, військовослужбовці Сумського прикордонного загону припинили спробу незаконного перетинання державного кордону.

Так, дільничним інспектором прикордонної служби одного з підрозділів охорони кордону, в рамках взаємодії, від дільничного офіцера поліції, було отримано інформацію про знаходження в населеному пункті Зноб-Трубчевське невідомої особи. Вона, під час спілкування з місцевими мешканцями, висловлювала намір незаконно перетнути кордон.

Дільничним інспектором прикордонної служби зазначена інформація негайно була передана до підрозділу. Задля її реалізації на напрямок можливого незаконного перетинання кордону висунувся прикордонний_наряд, який затримав неподалік від кордону громадянина України, 1977 року народження. Він намагався незаконно перетнути кордон з України в РФ.

Наразі, тривають заходи із встановлення всіх обставин правопорушення. За спробу незаконного перетинання кордону чоловіку загрожує адміністративна відповідальність.

Східне регіональне управління ДПСУ

Добавить в: