Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу сім боєприпасів знешкоджено, ще чотири виявлено

На Сумщині за минулу добу сім боєприпасів знешкоджено, ще чотири виявлено21 квітня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 76 – ти мм, одного 152 – х мм артилерійського снарядів та п’яти 50 – ти мм мінометних мін. Боєприпаси раніше були виявлені на Глухівщині та Роменщині. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на території області було виявлено ще 4 вибухонебезпечних предмети, а саме – два артилерійські снаряди калібром 152 мм та дві мінометні міни калібру 50 мм. Застарілі боєприпаси знайшли у с. Перекпівка на Роменщині. На небезпечні знахідки натрапили в лісі на відстані 400 м від осель громадян.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: