Главная страница » Новости » Город и регион » Багатоповерхової забудови в парку Кожедуба не буде

Багатоповерхової забудови в парку Кожедуба не будеПід час щопонеділкової апаратної наради Олександр Лисенко спростував інформацію про те, що нібито в міському парку ім. Кожедуба буде багатоповерхова забудова.

Як зазначив міський голова, в дописах у соціальних мережах шириться інформація щодо побудови багатоповерхівки у парку імені Кожедуба. Проте, як повідомив очільник громади, після звернення до суду міська рада виграла цю справу, тому ні про які багатоповерхові забудови не може йти мови. Наразі там планується побудова додаткових кортів для тенісу та футбольного поля.

Додатково начальник управління архітектури та містобудування Андрій Кривцов пояснив, що на тій ділянці, згідно з її цільовим призначенням, можлива побудова лише об’єктів спортивної інфраструктури: «Дві земельні ділянки відповідно до рішення суду повернулися до комунальної власності. Хочу зазначити, що їх цільове призначення було визначене ще у 2005 році, і на даний час залишається таким же. Згідно містобудівної документації, яка існує на даний момент, на зазначених територіях можливе розміщення тільки спортивних споруд. Багатоповерхова житлова забудова по містобудівній документації не передбачається і не дозволена у цій частині».

«Ніякої багатоповерхової забудови в парку Кожедуба не може бути і не буде. У нас є проєкт підводу комунікацій, ремонту тротуарів, підведення освітлення, встановлення лавочок. Це перша черга, перший проєкт. В цьому році ми хочемо розробити проєкт і обговорити з громадою – що саме люди хочуть бачити в нашому центральному парку. Це 52 га зеленої зони. І ця територія постійно повинна залишатися зеленою зоною», – підсумував Олександр Лисенко.

Добавить в: