Главная страница » Новости » Город и регион » Сумський рибоохоронний патруль провів акцію до Дня довкілля

Сумський рибоохоронний патруль провів акцію до Дня довкілля17 – 18 квітня 2021 року працівниками Сумського рибоохоронного патруля проведено прибирання берегових ліній р. Псел в м. Суми, р. Шостка в м. Шостка, р. Сейм в м. Путивль та р. Сула в м. Ромни. Даний захід приурочено до Міжнародного дня довкілля, що відзначається щорічно кожної третьої суботи квітня. Учасники акції зібрали близько 100 мішків сміття з пластикових і скляних пляшок, паперу, поліетилену, целофану, покришок тощо.

Пам’ятайте, кожен з нас щодня робить власний вибір: зберегти життя нашої планети чи сприяти її загибелі. Тому коли ви виходите на природу, не забувайте прибрати за собою та не лінуйтеся сортувати сміття. Своїм прикладом навчіть дітей та молодь дбайливо ставитися до навколишнього середовища. Пластикові матеріали не розкладаються в ґрунті до 1000 років. Спалювати їх не можна, адже під час горіння виділяється діоксин, який згубно впливає на імунну систему людини. Період напіврозпаду діоксину в природі перевищує 10 років. Тому найбільш вигідним та екологічно чистим варіантом є вторинна переробка.

Працівники рибоохорони планують і надалі здійснювати подібні акції та запрошують громадян долучатися. «Для збереження та збільшення рибного фонду області закликаємо всіх громадян бути небайдужими до навколишнього середовища, бережно відноситись до природних ресурсів та не порушувати правил рибальства», - зауважив керівник Сумського рибоохоронного патруля Олександр Непочатов.

Експерти Організації Об’єднаних Націй оприлюднили заяву, в якій попередили людство про небезпеку подальшого забруднення Світового океану пластиковими відходами. Якщо людство не відмовиться від пластикових пляшок, пакетів, посуду, то до 2050 року у Світовому океані пластика буде більше, ніж риби.

Сумський рибоохоронний патруль

Добавить в: