Главная страница » Новости » Город и регион » З початку 2021 року в Сумській області усиновлено 12 дітей

З початку 2021 року в Сумській області усиновлено 12 дітейПротягом I кварталу 2021 року на Сумщині усиновлено 12 дітей, що на 2 дітей більше, ніж у відповідному періоді 2020 року. Про це повідомляє обласна служба у справах дітей

«Державна політика націлена на сімейне виховання та створює умови для його розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку», – зазначив начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрій Каліновський.

З них 8 дітей усиновлено громадянами України та 4 – іноземними громадянами.

Переважну більшість дітей усиновлено з сімей опікунів та прийомних сімей – 6, двоє дітей усиновлені із Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини і 4 – із закладів інституційного догляду та виховання дітей системи підпорядкування МОН.

Якщо Ви, сім’я чи особа, бажаєте подарувати своє тепло дітям, які втратили піклування батьків, Ви можете стати усиновлювачем, опікуном, прийомними батьками чи батьками-вихователями ДБСТ.

Із приводу запитань та консультацій можна звертатися до служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації за телефоном: (0542) 60-77-22.

Добавить в: