Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині поліцейські викрили молоду жінку, яка поцупила в односельця болгарку

На Сумщині поліцейські викрили молоду жінку, яка поцупила в односельця болгаркуПоки родичі зловмисниці відволікали господаря розмовами, вона пробралася до будинку та викрала звідти електроінструмент. Поліцейські не лише притягли жінку до кримінальної відповідальності, а й повернули власнику його болгарку.

Із заявою про крадіжку до поліції звернувся 58-річний житель одного з сіл на Глухівщині. Він розповів, що не може знайти у будинку свою болгарку.

Детально поспілкувавшись з правоохоронцями, чоловік пригадав, що за кілька днів до цього в його двір приходили односельці купити качку, проте до хати вони не заходили.

Поліцейські все ж вирішили перевірити цю родину. З’ясувалося, що до крадіжки з будинку заявника має відношення 23-річна жінка. Поки її брат та чоловік відволікали господаря розмовами, вона пробралася до хати у пошуках цінностей та грошей. Нічого не знайшовши, окрім болгарки, вона задовольнилася і цим. У подальшому електроінструмент здала до ломбарду, а гроші витратила на потреби родини.

Правоохоронці вже вилучили та повернули власнику його річ. Відносно жінки у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від трьох до шести років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: