Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах опрацьовують питання будівництва льодової арени

У Сумах опрацьовують питання будівництва льодової арениУ Сумах може з'явитися нова спортивна споруда зі штучним льодовим майданчиком.

Щоб обговорити можливості реалізації проєкту будівництва міський голова Олександр Лисенко зустрівся з народними депутатами Максимом Гузенком, Ігорем Васильєвим, депутатом міської ради Сергієм Дмитренком, який також є головою постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології та керівником ГО «Сумська обласна федерація хокею» Володимиром Сілюченком.

За словами останнього, спільнота Федерації хокею України має намір всіляко сприяти будівництву льодової арени в Сумах, зокрема в питанні що стосується розробки проєктно-кошторисної документації.

При обговоренні даного питання, міський голова наголосив, на тому, щоб арена була розрахована мінімум на 500 місць. Окрім того, щоб там можна було займатися не тільки хокеєм, але і іншими зимовими видами спорту.

«Ми працюємо над тим, аби відродити хокей у Сумах, адже у нашому місті є багато прихильників цього виду спорту. Переконаний, що завдяки співфінансуванню коштів міста та держави нам вдасться реалізувати даний проєкт в життя і місто отримає новий сучасний стадіон для тренувань і змагань на льоду, який функціонуватиме протягом всього року», – сказав Олександр Лисенко.

Щодо місця розташування льодової арени учасники зібрання зупинились на парку ім. Кожедуба.

Народні депутати висловили свою підтримку у реалізації проєкту будівництва. Зокрема, за словами народних обранців, Кабмін ухвалив програму, яка передбачає виділення субвенції на створення багатофункціональних спортивних комплексів в різних регіонах України, тому можна розглянути можливість залучення коштів держсубвенції та коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Добавить в: