Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу чотири боєприпаси знешкоджено, ще один виявлено

На Сумщині за минулу добу чотири боєприпаси знешкоджено, ще один виявлено7 квітня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного артилерійського снаряду калібру 76-мм, однієї ручної гранати РГД – 33 та двох мінометних мін калібром 82 та 50 мм часів Другої світової війни. Небезпечні знахідки раніше виявили в лісосмузі поблизу с. Прогрес та в полі поблизу с. Голубівка на Серединобудщині .

Цього ж дня о 13:35 до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення в с. Коровинці на Недригайлівщині предмету схожого на боєприпас, що знаходився на відкритій території на відстані 1 км від житлових будинків. Фахівці попередньо ідентифікували знахідку як 82-мм мінометну міну часів Другої світової війни. На місці виявлення боєприпасу правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101»!

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: