Главная страница » Новости » Город и регион » Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Івана Сірка, 27 (заміна корінного крана холодної води в квартирі), вул. С. Табали, 30 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 26/1 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі, вул. Героїв Крут, 26 (заміна крана гарячої води в квартирі), пр-т М. Лушпи, 8 (заміна кранів гарячої та холодної води в квартирі), вул. Засумська, 16Б (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Нахімова, 38 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Кавалерідзе, 17 (заміна рушникопідсушувача), пр-т Шевченка, 8 (заміна корінного крана холодної води в квартирі), вул. Лермонтова, 15 (заміна стояків гарячої води в квартирі), вул. Ковпака, 13 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: