Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині рятувальники тричі ліквідовували загоряння сухої рослинності

На Сумщині рятувальники тричі ліквідовували загоряння сухої рослинностіВпродовж 1 квітня пожежно-рятувальні підрозділи Сумщини ліквідували три масштабні пожежі в природніх екосистемах. Загоряння сухої рослинності виникали на Конотопщині, Путивльщині та в м. Білопілля. Загальна площа пройдена вогнем становить близько 7 га.

Зокрема, о 20:58 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення, що по вул. Лугова в м. Білопілля палає суха рослинність та чагарники. Горіння відбувалося на площі близько 4 га. Відділенню чергового караулу 20-ї державної пожежно-рятувальної частини вдалося локалізувати пожежу о 21:17. О 21:45 повністю ліквідували загоряння та не допустили подальшого поширення вогню.

Всього на гасіння було залучено 3 одиниці спеціальної техніки та 12 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій і 1 автомобіль та 3 працівники від добровільної пожежної команди місцевого підприємства.

У всіх трьох випадках до загоряння призводило необережне поводження з вогнем. Закликаємо громадян не провокувати пожеж в природних екосистемах, а при виявленні ознак горіння сповіщати рятувальників за номером «101».

Управління ДСНС України у Сумській області

Добавить в: