Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння в житловому будинку

На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння в житловому будинку29 березня о 09:30, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння в житловому будинку по вул. Шевченка в с. Андріяшівка, що на Роменщині. Про пожежу повідомили господарі, які побачили дим з – під покрівлі будівлі. На місце події було направлено відділення чергового караулу 14 – ї державної пожежно – рятувальної частини та місцеві пожежні команди сіл Андріяшівка та Перекопівка.

Прибувши на місце вогнеборці встановили, що горіння відбувається в коридорі, а вогнем пошкоджено стіни на площі до 20 кв. м, перекриття на площі до 2 кв. м, підлогу на площі до 3 кв. м, вікно, ліжко та речі домашнього вжитку. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на ще два поруч розташовані житлові будинки.

О 10:03 загоряння локалізували, а о 10:14 – повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 2 чоловіки особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій і по 1 автомобілю та 1 працівнику від місцевих пожежних команд сіл. Андріяшівка та Перекопівка.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: