Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу один боєприпас виявлено, ще один знешкоджено

На Сумщині за минулу добу один боєприпас виявлено, ще один знешкоджено23 березня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження однієї ручної гранати GP – 30. Небезпечну знахідку раніше виявили на відкритій території, на відстані до 700 м від житлових будинків с. Нечаївка, що на Буринщині.

Цього ж дня, в м. Дружба на Ямпільщині місцевий мешканець, на відкритій території, натрапив на невідомий предмет, ззовні схожий на застарілий боєприпас. Прибувши на місце рятувальники ідентифікували знахідку як 80 – ти мм артилерійський снаряд. На місці небезпечної знахідки правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: