Главная страница » Новости » Город и регион » Сумщина входить до областей-лідерів за кількістю ЦНАПів у громадах

Сумщина входить до областей-лідерів за кількістю ЦНАПів у громадахПро це повідомила керівник Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Марина Лобова під час онлайн-зустрічі з пресою «Новації процесу децентралізації. Поточний стан на Сумщині»

«Говорячи про розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг варто зазначити, що їх загальна кількість у Сумській області – 37, – зазначила Марина Лобова. – Це середній показник по Україні. Натомість наша область у лідерах за показником утворених ЦНАП саме у територіальних громадах – маємо показник у 73% поряд з 59% (середній по Україні)».

Також середньою на Сумщині є частка ЦНАП, що підключені до основних державних реєстрів ЄДДР та ДЗК – 33 % та 37% відповідно.

Довідково. За даними щомісячного Моніторингу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади (станом на 10 лютого), проведеного Міністерством розвитку громад та територій України, в Україні з 1470 громад мають ЦНАП поки що 508 громад.

Сумська область разом із Запорізькою та Чернівецькою областями у лідерах за показником утворених ЦНАП саме у територіальних громадах. На Сумщині цей показник становить 73%, у Запорізькій області – 77%, Чернівецькій – 78%. Це якщо не брати до уваги м. Київ, який має показник 100% утворених ЦНАП.

Добавить в: