Главная страница » Новости » Город и регион » У СНАУ визначили найерудованіших співробітників

У СНАУ визначили найерудованіших співробітників17 березня у Молодіжно-розважальному центрі Сумського національного агарного університету в інтелектуальному бою зійшлися найерудованіші, найпрогресивніші та найрозумніші викладачі і співробітники вишу, щоб зіграти у «Що? Де? Коли?».

Гра була цікава, спонукала мислити швидко та креативно, як вміють наші викладачі. І хоча кожна команда проявила себе на досить високому рівні, у чесній розумовій боротьбі перемогу та нагороду – перехідну статуетку «Золотої сови», отримали викладачі інженерно-технологічного факультету.

У перервах вихованці студентського академічного хору «Юність» Віталіна Ковальова та Руслан Овчаренко тішили учасників гри музичними композиціями.

Нагороди також отримали викладачі, які проявили себе найбільш активно: Колодій Тетяну Миколаївну, завідувачку кафедри проєктування технічних систем інженерно-технологічного факультету та Макарову Вікторію Вікторівну, доцента кафедри маркетингу та логістики факультету економіки і менеджменту.

До привітань долучилася Первинна профспілкова організація викладачів і співробітників Сумського національного аграрного університету працівників освіти і науки України. Її голова Катерина Глуходід, подякувала учасникам конкурсу за активну участь у житті університету та вручила солодкі подарунки. А завідувачка відділу з організації виховної роботи зі студентами Світлана Зінченко, привітала переможців солодким подарунком та нагородила дипломами.

Добавить в: