Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах визначили переможців Всеукраїнського фестивалю «Чисті роси»

У Сумах визначили переможців Всеукраїнського фестивалю «Чисті роси»Переможців у номінації «художнє виконавство» – «Акорди Сумщини» визначало професійне журі міського етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси".

Захід проводився з метою виявлення та підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, залучення їх до процесу збереження надбань національної культурної спадщини, патріотичного виховання засобами інструментального мистецтва, широкої пропаганди кращих зразків народної, духової музики, удосконалення виконавської майстерності учнівської молоді, вихованців і керівників гуртків, творчих об’єднань інструментального мистецтва закладів загальної середньої, позашкільної освіти.

Роботи учасників оцінювало професійне журі у складі викладача-методиста народних інструментів Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського Світлани Власенко, викладача-методиста, голови циклової комісії народного та інструментального мистецтва Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського Ганни Думчикової та викладача з гри на бандурі комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Катерини Денисової.

На розгляд журі було представлено 30 робіт у чотирьох номінаціях (11 – ансамблі інструменталістів, 17 – солісти, один оркестр народних інструментів, один оркестр духових інструментів).

За підсумками засідання журі визначено 11 переможців у різних номінаціях.

  • Дитячий оркестр духових інструментів
  • Дитячий оркестр народних інструментів
  • Ансамблі інструменталістів вищого рівня майстерності
  • Ансамблі інструменталістів основного рівня майстерності
  • Солісти вищого рівня
  • Солісти основного рівня

Добавить в: