Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині поліцейські розшукали підлітка – втікача

На Сумщині поліцейські розшукали підлітка – втікача10 березня, до поліції звернулась мати 14-річного жителя шостки з повідомленням про те, що її син пішов з дому та не повернувся.

На розшук безвісти зниклого підлітка було орієнтовано особовий склад поліції. Відповідне орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою хлопця було розіслане до всіх територіальних підрозділів поліції області.

Правоохоронці провели пошукові заходи, під час яких опитали більше двох десятків людей, перевірили всі заклади освіти та спорту, місця скупчення молоді. Відповідну інформацію про пошук дитини розмістили у засобах масової інформації та соціальних мережах.

Лише ввечері хлопчик знайшовся. Він самостійно повернувся додому, пояснивши поліцейським та рідним, що весь цей час гуляв вулицями міста.

Наразі з втікачем спілкуються ювенальні поліцейські. Останні пояснюють хлопцю всі наслідки такого вчинку. Крім того, відповідну профілактичну бесіду правоохоронці проводять і з матір’ю підлітка.

Поліцейські звертаються до батьків неповнолітніх дітей з проханням приділяти більше уваги своїм нащадкам - налагоджуйте з ними дружні, довірливі стосунки. Цікавтесь їх захопленнями, друзями та як вони проводять свій вільний час поза родиною.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: