Главная страница » Новости » Город и регион » У сумському ЦНАПі припиняють надання популярних послуг сервісного центру МВС

У сумському ЦНАПі припиняють надання популярних послуг сервісного центру МВСУправління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» повідомляє про припинення прийому громадян для надання популярних послуг Сервісного центру МВС.

Мова йде про видачу посвідчення водія та видачу свідоцтва про реєстрацію/перереєстрацію транспортного засобу.

Рішення пов’язане із внесенням змін до постанови КМУ від 16 вересня 2020 року № 844 «Про затвердження зразків бланків і технічних описів бланків національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу та зразка розпізнавального автомобільного знаку України та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», та на виконання листа Територіального сервісного центру МВС № 5946 від 2 березня 2021 року.

Водночас містянам нагадують, що територіальний сервісний центр продовжує прийом громадян для надання вищезазначених послуг за адресою: вул. Білопільський шлях 18/1.

Про відновлення прийому громадян у ЦНАПі з даних питань буде повідомлено додатково.

Добавить в: