Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині затримано двох громадян Узбекистану, які намагалися непомітно пробратися через кордон

На Сумщині затримано двох громадян Узбекистану, які намагалися непомітно пробратися через кордонУчора прикордонники Сумського загону затримали двох громадян Узбекистану біля кордону з РФ.

Іноземців виявили біля с. Грабовське, що у Краснопільському, за 200 м. до українсько-російського кордону, після того як вони вийшли з транспортного засобу та попрямували в бік кордону.

Прикордонники з’ясували, що обидва чоловіки прибули в Україну встановленим порядком та в подальшому, ймовірно, у пошуках роботи вирішили незаконно перетнути українсько-російський кордон. До прикордонного населеного пункту вони прибули на таксі.

Наразі громадян Узбекистану поміщено до спецприміщення для складання протоколів про адмінправопорушення за ч.2 ст.204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та ст. 202 «Порушення прикордонного режиму» та з’ясування усіх обставин правопорушення.

Нагадаємо, що нещодавно прикордонники Сумського загону в районі цього ж населеного пункту Грабовське, за спробу незаконного перетинання кордону з України в РФ, затримали громадянина Узбекистану. Крім того, були зупинені двоє українців, які привезли його до кордону. В діях громадян України вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» КК України.

Східне регіональне управління ДПСУ

Добавить в: