Главная страница » Новости » Город и регион » Грантова програма «Море можливостей» запрошує сумчан до участі

Грантова програма «Море можливостей» запрошує сумчан до участіПрограма USAID «Мріємо та діємо» запрошує до подачі концепції проєктів, які сприяють розвитку лідерського потенціалу молоді.

Потенційних заявників просять подати короткі концептуальні описи проєктних ідей, які відповідають цілям програми «Мріємо та діємо» та сприяють розвитку лідерського потенціалу молоді (віком 10–35 років) і формують основану на цінностях українську ідентичність. IREX запрошує заявників подавати творчі, інноваційні, оригінальні концепції або такі, що засновані на провідних практиках та перевірених стратегіях.

Запропоновані заходи мають сприяти розширенню економічних можливостей для молоді, посиленню громадянської активності молоді, її соціальної згуртованості, просуванню різноманіття та включення недостатньо представлених груп, а також покращенню підходів до гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI) в орієнтованих на молодь програмах.

Конкурс на отримання даних грантів буде відкритий до 31 липня 2021 року. Подані концепції проєктів розглядатимуться регулярно, кожних два місяці, починаючи з квітня 2021 року.

Приблизна дата початку надання фінансування проєктів, відібраних у першому раунді розгляду заявок – червень 2021 року. Кожен наступний раунд починається приблизно через два місяці після відбору переможних концепцій проєктів.

Загальний обсяг фінансування, який наразі доступний для цієї можливості, становить приблизно 300 тис. доларів США на проєкти з максимальним строком до 12 місяців. Максимальна сума одного гранту не повинна перевищувати 100 тис. доларів США.

Концепції слід надсилати на електронну адресу: contact.mriemotadiemo@irex.org із зазначенням гранти «Море можливостей» в темі листа.

Завантажити детальну інформацію 

Добавить в: