Главная страница » Новости » Город и регион » СумДУ продовжує підтримувати проєкти для осіб з особливими освітніми потребами та їх родин

СумДУ продовжує підтримувати проєкти для осіб з особливими освітніми потребами та їх родинСтудентські активісти Сумського державного університету беруть активну участь у соціальних проєктах, спрямованих на підтримку родин, що опікуються дітьми з особливими потребами.

Зокрема, вони долучились до соціального тренінгу «Зберігаючи смак до життя» для батьків дітей з інвалідністю, що відбувся 18 лютого на базі Конгрес-центру СумДУ. Його провела директорка Інклюзивно-ресурсного центру Сумської міської ради Марина Свириденко. Також за участі посадових осіб області, лікарів, орфанних пацієнтів та їх родин 22 лютого у Сумському державному університеті громадською діячкою Ксенією Сухорученко спільно зі Студентською радою при Сумській ОДА за підтримки СумДУ та студентського ректорату університету було організовано круглий стіл «Механізми безперебійного забезпечення орфанних хворих».

На засіданні круглого столу в.о. студентського ректора СумДУ Микита Ковалевський розповів про студентські проєкти на підтримку людей з рідкісними захворюваннями й анонсував нові ініціативи університету в цій сфері.

Студентське самоврядування звертається до всіх небайдужих із проханням підписати петицію «Про забезпечення препаратами Спінраза та Еврісді для лікування дітей зі спинальною м’язовою атрофією»: https://petition.president.gov.ua/petition/110356

Добавить в: