Главная страница » Новости » Город и регион » Сумська область до вакцинації готова

Сумська область до вакцинації готоваЯк зазначив під час брифінгу начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко, Сумщина виконала всю підготовчу роботу, щоб почати вакцинацію від COVID-19. Наразі в області створено 8 мобільних бригад, які проводитимуть щеплення відповідно до визначених етапів

«Ми очікуємо на вакцину, яка сьогодні має бути в Україні, а найближчими днями надійти на Сумщину. Наразі ми проводимо брифінг в Сумському обласному клінічному медичному центрі соціально небезпечних захворювань. На базі цього закладу створена одна з мобільних бригад, яка вже пройшла навчання і готова починати вакцинацію, як тільки вакцини будуть на Сумщині», – повідомив Сергій Бутенко.

Куратор медичної галузі області пояснив, що на першому і другому етапахі вакцинації будуть задіяні 8 мобільних бригад. Для всіх 5 етапів вакцинації в області буде створено 17 мобільних бригад.

Директор Сумського обласного клінічного медичного центру соціально небезпечних захворювань Тарас Злиденний розповів, що крім навчання мобільної бригади, яка створена з працівників центру, для цієї бригади закуплене необхідне обладнання, підготовлений транспорт, для них організована невідкладна медична допомога. Також в закладі є резервне холодильне обладнання для зберігання цих вакцин.

«Наш заклад до вакцинації готовий на 100%, ми лише чекаємо на вакцину. Наша мобільна бригада перша в області отримає щеплення від COVID-19 і потім буде їздити лікувальними закладами області і щеплювати інших медичних працівників», – наголосив Тарас Злиденний.

Добавить в: