Главная страница » Новости » Город и регион » Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. СКД, 48 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Прокоф’єва, 31 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Паркова, 1 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), пл. Покровська, 8 (встановлення лічильників холодної води в квартирі), вул. Петропавлівська, 51 (заміна кранів холодної води в квартирі), вул. Котляревського, 2/7 (встановлення лічильників гарячої води в квартирі), вул. Лебединська, 4 (заміна корінних кранів холодної води в квартирі), вул. Засумська, 14 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), пров. Гетьманський, 14 (заміна стояків гарячої води в квартирі), вул. Іллінська, 49 (заміна корінних кранів холодної води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: