Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах протягом тижня на дотримання карантинних вимог перевірили 244 об’єкта

У Сумах протягом тижня на дотримання карантинних вимог перевірили 244 об’єктаУ Сумах протягом останнього тижня мобільні групи з контролю за дотриманням карантину проінспектували 244 працюючих об’єкта.

Тимчасова комісія з контролю за проведенням дезінфекції міського пасажирського транспорту продовжувала працювати в штатному режимі, доповів начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко. Зокрема, з 15 по 19 лютого було проведено контрольні перевірки на дотримання перевізниками карантинних вимог на двох підприємствах, шести маршрутах, 45 автобусах. Так, було встановлено, що дезінфекція салонів пасажирських авто проводиться згідно графіків, а кожен водій забезпечений індивідуальними засобами захисту. Протокол за порушення протиепідемічних вимог було складено на одного водія. Перевізникам надано рекомендації щодо посилення контролю за перевезенням пасажирів в захисних масках та проведення дезінфекції робочої зони.

Начальник відділу торгівлі, побуту та захисту справ споживачів Олег Дубицький розповів, що відділом спільно з ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області та Сумським відділом Національної поліції упродовж аналізованого періоду проводились рейди та було обстежено п’ять об’єктів сфери торгівлі, ресторанного господарства та громадського харчування. У результаті чого за порушення карантинних вимог складено три протоколи за статтею 42 КУпАП. Проводилась роз’яснювальна робота.

Загалом, за інформацією начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Станіслава Кононенка, з 12 по 18 лютого мобільними групами з контролю за виконанням вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів було проведено 244 перевірки на працюючих об’єктах, що здійснюють господарську діяльність на території Сум, у тому числі в кафе, магазинах, аптеках, закладах побутового обслуговування, транспортних засобах, які перевозять пасажирів тощо.

Складено два акти перевірок та по троє протоколів – за статтями 42 і 44-3 КУпАП.

З адміністраторами та працівниками об’єктів господарювання проведено профілактичні бесіди щодо недопущення порушень карантинних норм чинного законодавства України.

З 17 по 21 лютого військовою частиною 3051 Національної гвардії України для оперативного реагування та контролю за дотримання вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів на території Сумської міської територіальної громади щоденно виділялось 38 військовослужбовців. Це дало змогу створити 12 мобільних груп (10 піших патрулів та два патрулі на автомобілі), які за аналізований період провели 122 профілактичні бесіди.

Опісля міський голова Олександр Лисенко доручив заступнику керманича міста Вірі Мотречко опрацювати разом із Національною поліцією Сум питання посилення протиепідемічних обмежень під час масових заходів строком на місяць. Мова про завчасний дозвіл від правоохоронців на проведення таких зустрічей та безпосередню присутність на них поліцейських.

Також Олександр Лисенко розпорядився готувати звернення до керівництва держави щодо можливості збільшення кількості пасажирів в салоні авто під час проїзду в міському транспорті. За словами посадовця, йдеться про приріст на шість або ж десять осіб, в залежності від місткості автотранспорту, а не тільки у відповідності до сидячих місць. Втім можливим це буде лише за умови стабільної ситуації з захворюваністю на коронавірус у місті, наголосив очільник обласного центру.

Добавить в: