Главная страница » Новости » Город и регион » У СумДУ для школярів організували хакатон з програмування комп’ютерних ігор

У СумДУ для школярів організували хакатон з програмування комп’ютерних ігор18 лютого у Сумському державному університеті відбувся профорієнтаційний захід для учнів 10-11 класів Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей.

Його організували Департамент доуніверситетської освіти та профорієнтаційної роботи і факультет електроніки та інформаційних технологій.

Розпочався захід майстер-класом з основ програмування. Потім учні відвідали секцію комп’ютеризованих систем управління, що працює на базі факультету електроніки та інформаційних технологій, де ознайомилися із комплексною навчальною лабораторією, її функціями і можливостями, стартапами, що там розробляються.

Майбутнім абітурієнтам розповіли про ІТ-спеціальності, які можна здобути в СумДУ, про співпрацю з відомими ІТ-компаніями світу, загалом про перспективи навчання за ІТ-спеціальностями.

Проявити свої здібності та навички з програмування учасники заходу змогли під час хакатону, завданням якого було створення комп’ютерної гри.

Учні висловили захоплення від відвідування нашого університету, подякували за надану інформацію й можливість поринути у навчальну атмосферу, відчути себе частиною майбутньої студентської ІТ-спільноти СумДУ.

Добавить в: