Главная страница » Новости » Город и регион » Сумський рибоохоронний патруль знищив 356 одиниць заборонених знарядь

Сумський рибоохоронний патруль знищив 356 одиниць заборонених знарядь16 лютого 2021 року Сумський рибоохоронний патруль знищив 356 од. заборонених знарядь лову, а саме: сіток - 300 од. (загальною довжиною 10 077 метрів), раколовок - 29 од., ятерів - 11 од., «екранів» - 15 од., «павук» та інші заборонені знаряддя.

Знищувалися знаряддя лову, що вилучені за актами виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

Ліквідація здійснювалась шляхом приведення заборонених знарядь лову у непридатність – рубанням, різанням та утилізацією на полігоні твердих побутових відходів КП «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради.

У заході взяли участь представники Сумського рибоохоронного патруля, Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації та Головного управління Державної податкової служби у Сумській області.

«Вилучені у порушників заборонені знаряддя лову передаються на склад конфіскованого майна і до рішення суду зберігаються як доказова база. При винесенні постанови суд вирішує, що робити з ними – повернути порушнику або знищити. Наразі значна кількість адміністративних справ все ще перебуває на розгляді в судах і ми чекаємо на їх рішення», - зазначив керівник рибоохоронного патруля Сумщини Олександр Непочатов.

За використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя, вибухові або отруйні речовини тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Відповідно до цієї статті на порушника накладається штраф у розмірі від 340 до 680 грн з можливою конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів.

Добавить в: