Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу рятувальники тричі проводили демеркуризацію

На Сумщині за минулу добу рятувальники тричі проводили демеркуризацію16 лютого о 18:37 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про те, що розбився ртутний медичний термометр, внаслідок чого стався розлив ртуті в житловому будинку по вул. Вирівська в м. Конотоп. На місце події було направлено чергове відділення 12 – ї державної пожежно – рятувальної частини.

Як з’ясувалося, вимірювальний прилад розбився в одній із кімнат, через що стався витік небезпечної речовини. Рятувальники зібрали близько 2 г ртуті та провели демеркуризацію оселі.

Того ж дня схожі випадки стались на вул. Ремісничій та Герасима Кондрать’єва обласного центру. Для проведення демеркуризації в обох випадках залучалися чергові караули групи спеціальної пожежної техніки.

Пам’ятайте! Ртуть - отруйна речовина. Вдихання пару, безпосередній контакт цієї речовини зі шкірою й особистими речами дуже небезпечні. У жодному разі не викидайте прилади зі ртуттю у сміттєві баки - це несе загрозу довкіллю та іншим громадянам. Не дозволяйте дітям гратися з медичними термометрами. Якщо ви виявили розлиту ртуть, необхідно огородити місце розливу та повідомити фахівців Служби порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: