Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг контролює випуск автобусів на маршрути

У Сумах відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг контролює випуск автобусів на маршрутиНа виконання доручення міського голови Олександра Лисенка, відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг моніторить випуск приватного громадського транспорту на міські маршрути.

У період із 8 по 12 лютого було проведено перевірку виконання графіків руху на 18 маршрутах (№ 1, № 18, № 56, № 61 – ТОВ «Сумипастранс»; № 4, № 5, № 12, № 22, № 60 – ПП «Согор; № 3, № 19 – ПП «Запорожець О В»; № 2, № 17А – ФОП Олійник А. Г; № 7 – ПП «Компол»; № 13, № 33 – ТОВ «Престиж Лайн»; № 57 – ТОВ «АТП 1051»; № 6 – ФОП Масюк Т. О. За результатами перевірок складено відповідні акти, які будуть надіслані перевізникам.

«Було виявлено відсутність автобусів після 20:00 на маршрутах № 1, № 6, № 14А, № 55. Якщо протягом тижня ситуація не виправиться, на виконавчому комітетів буде розглянуто питання розриву договорів», – сказав начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко.

Також посадовець повідомив, що з ТОВ «СНД-Автотранс» достроково розірвано договір на обслуговування маршруту № 51 «Піщане – Прокоф’єва», тож, відсьогодні і до проведення конкурсу за цим напрямком працюватиме ФОП Сєзько О. В. Тариф на перевезення залишився той самий, що був встановлений для попереднього перевізника рішенням виконавчого комітету від 29 січня 2021 року. 

Добавить в: