Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Сумщини попереджає: передоплата за товар може бути шахрайською пасткою

Поліція Сумщини попереджає: передоплата за товар може бути шахрайською пасткоюНезважаючи на чисельні попередження, двоє жительок Шосткинського району втрапили у шахрайські пастки під час покупки – продажу через Інтернет. Обидві жінки намагалися купити диван, надіславши продавцю передоплату. В результаті своєї довірливості вони залишились без грошей та вподобаної речі.

До поліції з заявою про шахрайство звернулась 42-річна жителька селища Зноб-Новгородське. Жінка розповіла, що знайшла на відомому сайті оголошень інформацію про продаж дивану. Вона зв’язалась з автором об’яви та домовилася з ним про угоду, перерахувавши йому 2 000 гривень передоплати.

Товару заявниця так і не отримала, а продавець перестав виходити на зв'язок.

В таку саму пастку втрапила і 23-річна жителька міста Дружба, яка перерахувала аферистам за диван 1 900 гривень передоплати.

За обома фактами у поліції проводяться подальші перевірки.

Правоохоронці знову звертаються до громадян з проханням не надсилати передоплату за товар, який ви бажаєте придбати у продавців через мережу Інтернет. Сплачуйте за нього під час його отримання, попередньо перевіривши вміст посилки та якість пропонованої речі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: