Главная страница » Новости » Город и регион » СумДУ відвідав віце-президент Національного олімпійського комітету

СумДУ відвідав віце-президент Національного олімпійського комітету10 лютого Сумський державний університет відвідав віце-президент Національного олімпійського комітету України (НОК України), президент Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ) Равіль Сафіуллін.

На зустрічі з керівництвом університету було обговорено перспективи співпраці ФЛАУ з СумДУ, на базі якого працює Східний центр олімпійської підготовки легкоатлетів, а також функціонує легкоатлетичний манеж, що має статус Центру олімпійської підготовки.

Візит Равіля Сафіулліна поєднався з проведенням у Сумах Чемпіонату України з легкої атлетики, у якому беруть участь понад 40 студентів СумДУ.

У рамках візиту до Сумського державного університету Равіль Сафіуллін ознайомився з роботою Палацу студентського спорту, центру пляжного волейболу, центру спортивної медицини. Під час відвідання центру спортивної медицини, що працює на базі Університетської клініки, було обговорено питання медичного супроводу спортсменів-легкоатлетів – членів збірної команди України.

Довідково. У Сумському державному університеті близько 60 студентів-спортсменів на постійній професійній основі займаються легкою атлетикою. В основному складі збірної команди України – 15 здобувачів освіти СумДУ, 10 спортсменів є членами молодіжної збірної та 10 студентів – членами Центру олімпійської підготовки. Серед найкращих – призери міжнародних змагань та переможці всеукраїнських чемпіонатів: Ігор Мусієнко (ядро), бігові дисципліни – Євген Гуцол, Олексій Поздняков, Марія Миколенко, Едуард Забуженко, Станіслав Коваленко та Богдана Семенова, Ганна Нелепа, Анастасія Осокіна, Артем Алфімов, Олександр Погорілко, Богдан Єгоров, Ярослав Демченко та інші.

Добавить в: