Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах пройде виставка пам’яті Анатолія Семененка «Малюю пензлем я душі пейзаж»

У Сумах пройде виставка пам’яті Анатолія Семененка «Малюю пензлем я душі пейзаж»Згідно з карантинними правилами, офіційне відкриття виставки проводитися не буде! Але рідні та друзі автора будуть присутні в Сумській міській галереї 09 лютого о 16.00 та з радістю дадуть відповіді на ваші запитання.

«Найправильніший та найпрестижніший інститут – це життя, а найкращий учитель – природа», – так він говорив і в це вірив. Надзвичайно талановитий майстер, художник, поет, волонтер – усе, за що він брався, виходило у нього лише на найвищому рівні. Анатолій Семененко завжди був вірним собі, своїм принципам і своїй творчості, в якій він досягнув професійного рівня!

Він планував провести виставку живопису у 2021 році. Та доля вирішила інакше. На превеликий жаль, митець пішов від нас у 2020 році. Але виставка робіт Анатолія Семененка буде презентована у Сумській міській галереї з 9 лютого.

Згадати митця та переглянути виставку пам’яті художника «Малюю пензлем я душі пейзаж» можна з 9 по 28 лютого.

Вхід вільний з дотриманням усіх карантинних вимог

Агенція промоції Суми

Добавить в: