У Сумах перевірятимуть санітарний і технічний стан приватного громадського транспорту

Відсьогодні у Сумах, за дорученням міського голови Олександра Лисенка, відділ транспорту, зв'язку та телекомунікаційних послуг починає посилено перевіряти приватний громадський транспортВідсьогодні у Сумах, за дорученням міського голови Олександра Лисенка, відділ транспорту, зв'язку та телекомунікаційних послуг починає посилено перевіряти приватний громадський транспорт на предмет дотримання належного санітарно-технічного стану.

Під час апаратної наради очільник Сум наголосив начальнику відділу транспорту, зв'язку та телекомунікаційних послуг Сергію Яковенку на необхідності посиленого контролю за дотриманням санітарно-технічного стану автотранспортних засобів, дезінфекції салонів та роботи GPS-приладів. Зокрема, відновити роботу останніх перевізникам необхідно до 15 лютого.

Як зауважив Сергій Яковенко, перевірки приватного громадського транспорту стартують сьогодні.

Спеціалісти відділу здійснюватимуть щоденний контроль за дотриманням графіків руху, технічних, санітарних та протиепідемічних норм, зокрема перевірятимуть прибирання салонів автомобілів, проведення дезінфекції та обов'язкове носінні водіями та пасажирами індивідуальних засобів захисту – масок чи респіраторів.

Про результати перевірок начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг щотижня особисто доповідатиме міському голові.