Спортмени Сумщини увійшли до складу спортменів-кандидатів до учісті у ХІ Всесвітніх іграх 2022 року

Наказом Міністерства молоді та спорту України № 2824 затверджено склад спортсменів-кандидатів до участі у ХІ Всесвітніх іграх 2022 року в м. Бірмінгем (США), серед яких є представники СумщиниНаказом Міністерства молоді та спорту України № 2824 затверджено склад спортсменів-кандидатів до участі у ХІ Всесвітніх іграх 2022 року в м. Бірмінгем (США), серед яких є представники Сумщини

Зокрема, це – Владислав Великодний та Анастасія Курашвілі – спортивна аеробіка, Таїсія Марченко – спортивна акробатика, Олексій Савченко та Ольга Панченко – спортивне орієнтування.

Всесвітні ігри – міжнародні комплексні змагання з видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор. Проводяться з 1981 року з періодичністю один раз в 4 роки, з 2001 року проходять під патронатом Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

Організатором Всесвітніх ігор є Міжнародна асоціація Всесвітніх ігор (IWGA), утворена 1980 року з ініціативи керівників 12 спортивних федерацій, які прагнули до популяризації та підвищення статусу своїх видів спорту аж до включення їх у Олімпійську програму.

Останні ігри проходили 20-30 липня 2017 року у Польщі (Вроцлав).