Завантаження ...

У Сумах КП «Шляхрембуд» продовжує прибирати місто від снігу

Працівники та техніка КП «Шляхрембуд» продовжують прибирати місто від снігу.

Аби дороги міста були проїзними, громадський транспорт курсував без збоїв і сумчани могли безперешкодно дістатися на роботу та навчання, снігоприбиральна техніка працювала всю ніч.

Загалом було задіяно понад 40 одиниць техніки: 20 підмітально-прибиральних машин, п'ять тракторних щіток КО-707 (великі), вісім маленьких тракторів «Білорусь» (для розчистки тротуарів), два грейдера, два трактори Т-150 та сім піскорозкидачів.Останні виїхали на обробку доріг по другому колу близько 4:00 ранку.

Наразі очищують місто від снігових заметів 17 одиниць техніки: п'ять тракторних щіток КО-707, які працюють на перехрестях доріг, один снігонавантажувач та п'ять самоскидів працюють на пішохідних центральних вулицях міста та один грейдер. Крім того, п'ять фронтальних навантажувачів та 30 працівників підприємства розчищують сніг на пішохідних переходах.

Як зазначають на підприємстві, на жаль, містяни не дослуховуються до численних прохань шляховиків і вночі залишають свої авто на узбіччях міських магістралей і в центрі міста, що створює проблеми для водіїв важкої снігоприбиральної техніки, які не мають змоги нормально розчистити такі ділянки дороги.

Колектив КП «Шляхрембуд» вкотре звертається до водіїв з проханням не залишати свої автомобілі на проїжджій частині в нічний час.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: