На Сумщині за минулу добу один боєприпас знешкоджено, ще один виявлено

28 січня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження 82-мм мінометної міни.28 січня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження 82-мм мінометної міни. Небезпечну знахідку раніше виявили у полі с. Бугрувате Охтирського району, на відстані до 300 м від житлових будинків.

Того ж дня, об 11:50, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про виявлення підозрілого предмету схожого на боєприпас, в лісі, на відстані 500 м від житлових будинків, в с. Ямне Великописарівського району. Рятувальники попередньо ідентифікували знахідку як 45 – мм артилерійський снаряд часів минулих війн. На місці виявлення вбухонебезпечного предмету виставлено правоохоронцями охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

У ДСНС України у Сумській області