До 15 березня Суми отримають перші дев'ять нових тролейбусів

Міський голова Олександр Лисенко провів робочу нараду з представниками ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс», з яким заключено договір на постачання 19-ти тролейбусівМіський голова Олександр Лисенко провів робочу нараду з представниками ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс», з яким заключено договір на постачання 19-ти тролейбусів у рамках проєктів «Міський громадський транспорт України» та «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» в м. Суми».

На нараді також були присутні перший заступник міського голови Михайло Бондаренко, заступник міського голови Тамара Іщенко, керуючий справами виконавчого апарату Юлія Павлик, директор КП «Електроавтотранс» Андрій Новик.

Присутні опрацювали питання поїздки делегації Сум на чолі з міським головою на завод для проведення процедури попереднього прийому дев'яти нових 12-ти метрових тролейбусів. Цей візит відбудеться вже наступного місяця.

«Попередньо з представниками заводу йшла мова про поставку до 15 березня п'яти нових тролейбусів, однак сьогодні ми дійшли домовленості, що це буде дев'ять одиниць техніки, – сказав міський голова. – Для нас важливо, аби сумчани якомога швидше почали отримувати більш якісну послугу з перевезення у нашому комунальному транспорті».

Він також зауважив, що низькопідлогові тролейбуси забезпечать легкий доступ до користування міським громадським транспортом людям похилого віку, особам з інвалідністю та пасажирам із дитячими візочками.