Главная страница » Новости » Город и регион » Сумська міська рада дала згоду на прийняття до комунальної власності Сумської ТГ районної лікарні

Сумська міська рада дала згоду на прийняття до комунальної власності Сумської ТГ районної лікарніНа черговій сесії міської ради обранці підтримали рішення щодо надання згоди на прийняття до комунальної власності Сумської міської територіальної громади зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумського району КНП «Сумська центральна районна клінічна лікарня» Сумської районної ради Сумської області.

«Ми сьогодні прийняли важливе рішення щодо надання згоди на прийняття центральної районної лікарні до складу нашого медичного комплексу. Далі будемо вирішувати чи це буде частина нашої 5-ої лікарні (і повертаємо цей комплекс, що хотіли ще до мене зробити деякі міські голови), чи це буде частина 4-ої лікарні. Як ефективно – так і зробимо. Цим буде займатися комісія, фахівці. Ми про це будемо повідомляти і відповідне рішення міської ради також буде», – повідомив міський голова Олександр Лисенко.

Рішення було підтримане 35 депутатами міської ради.

Добавить в: