Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині двоє українців намагались незаконно потрапити до РФ

На Сумщині двоє українців намагались незаконно потрапити до РФУчора прикордонники Сумського та Харківського прикордонних загонів затримали двох осіб, які намагалися незаконно перетнути українсько-російський кордон.

Так, прикордонний патруль затримав чоловіка, який планував незаконно потрапити до РФ поблизу населеного пункту Катеринівка, що на Сумщині.

Як з’ясувалося, 45-річний громадянин України напередодні мав намір виїхати до Росії через пункт пропуску «Бачівськ». Однак у зв’язку з тим, що він значиться в базі даних як такий, що має заборгованість зі сплати аліментів, охоронці кордону відмовили йому у виїзді за межі країни. Аби все ж таки потрапити до сусідньої країни, чоловік вирішив незаконно перетнути українсько-російський кордон поза пунктами пропуску.

На Харківщині, в районі населеного пункту Токарівка, прикордонники затримали громадянку України. Вона також намагалася незаконно перетнути кордон поза пунктами пропуску. За словами жінки, їй було відмовлено у легальному в’їзді в РФ, тому вона вирішила перетнути кордон у незаконний спосіб.

Наразі за спробу незаконного перетинання кордону на обох затриманих складено відповідні адміністративні матеріали. Їх подальшу долю вирішить суд.

Східне регіональне управління ДПСУ

Добавить в: