Завантаження ...

Сумську молодь запрошують покращити свій рівень англійської мовиВідділ у справах молоді та спорту кличе сумчан віком від 16 до 30 років до участі в крутих англомовних заходах «Speaking club» та «Movie club», які проводитимуть волонтери ГО «Центр євроініціатив» програми ЄКС.

Заняття з підвищення обізнаності в англійській мові проходитимуть щовівторка на базі молодіжного центра «Романтика». Їх спікерами будуть волонтери Європейського корпусу солідарності Маргеріта (Італія) та Бурак (Турція).

«Кожна зустріч – це не тільки можливість навчитись нового, а й шанс подолати хвилювання при спілкуванні з іноземцями, поділитися власними думками та ідеями, знайти нових друзів та стати більш комунікабельними та відкритими до нових знайомств», – наголошують організатори.

Першого та третього вівторка місяця – «Speaking club». Початок: 2 лютого о 16:00.

Другого та четвертого вівторка місяця – «English movie club». Початок: 9 лютого о 16:00.

Реєстрація за посиланням. Зауважимо, реєструватись потрібно щотижня на кожну зустріч. Кількість учасників на кожен захід – 10 осіб.

Якщо реєстраційна форма недоступна для заповнення, це означає, що група вже на цей тиждень вже заповнена. Реєстраційна форма на захід відкривається щосереди з 12:00. Щопонеділка треба підтвердити участь в Telegram.