Главная страница » Новости » Город и регион » Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Лермонтова, 15, вул. Береста, 5, вул. Харківська, 40 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Харківська, 1, вул. Петропавлівська, 72 (ремонт та заміна труб холодного та гарячого водопостачання в квартирах), Прокоф’єва, 36 – (заміна труб опалення в квартирі), вул. Харківська, 44 (заміна лічильників холодної води в квартирі), вул. Охтирська, 29, вул. Роменська, 88 (заміна рушникопідсушувача в квартирах), пров. З. Красавицького, 5 (заміна стояка гарячої води в квартирі), вул. Шевченка, 2 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирах).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: