Спортсмени Сумщини вибороли нагороди на Всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука

У змаганнях взяли участь майже 100 спортсменів Сумської, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей, які розіграли медалі в стрільбі з класичного лука серед кадетів та дорослих

Серед дорослих спортсмени Ірина Хочина та Микита Шишкін (Сумська обласна школа вищої спортивної майстерності, тренер Євген Солоненко) стали бронзовими призерами в особистій першості, Дар’я Коваль (КДЮСШ «Динамо», тренери Сергій та Наталія Родіонови) посіла друге місце серед кадеток.

Змагання проходили з 14-17 січня 2021 року у м. Харків, на базі Харківської школи вищої спортивної майстерності.