Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині, під час гасіння пожежі в квартирі, вогнеборці врятували чоловіка

На Сумщині, під час гасіння пожежі в квартирі, вогнеборці врятували чоловіка21 січня о 06:45, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення запах диму на сходовій клітині 5 – ти поверхового житлового будинку по вул. Маяковського в м. Ромни. Про пожежу повідомили сусіди. На місце події було направлено черговий караул та автодрабину 14 – ї державної пожежно – рятувальної частини.

Осередок горіння знаходився в одній з кімнат – палали матрац та речі домашнього вжитку. Дим поширився на всю квартиру, а тому вогнеборцям довелось працювати в апаратах для захисту органів дихання. Провівши розвідку в одній із кімнат на підлозі було виявлено чоловіка (1964 р. н.), який не міг самостійно покинути задимлену зону. Чоловіка винеси в безпечне місце, від госпіталізації він відмовився.

О 06:52 загоряння локалізували, о 07:00 – витративши на гасіння до пів тонни води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 9 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: