Главная страница » Новости » Город и регион » Сумські піаністи підкорили Міжнародний фестиваль «Lviv Kawai Christmas 2020»

Сумські піаністи підкорили Міжнародний фестиваль «Lviv Kawai Christmas 2020»Учні ДМШ № 1 взяли участь у ІІ Міжнародному дистанційному онлайн-конкурсі юних піаністів «Lviv Kawai Christmas 2020».

Учасниками конкурсу стали понад тисяча учнів початкових мистецьких навчальних закладів з України, Польщі, Туреччини, Грузії, Литви та інших країн.

Суми гідно представили десять учнів фортепіанного відділу ДМШ № 1. З них лауреатами І премії стали Софія Ярошенко та Євгенія Семикрас, лауреатами ІІ премії – Марія Костюк та Каміла Лопатка, лауреатом ІІІ премії стала Аліна Ніколаєнко.

Дипломантами стали Мар’яна Петльована та Анна Сліпаченко.

Очікуються результати конкурсу ще трьох учнів, які змагалися у третій та четвертій вікових категоріях: Ольги Зуєвої, Софії Решетнік та Аліни Дьогтяр.

Виступи юних піаністів оцінювало поважне міжнародне журі, до складу якого увійшли видатні піаністи-виконавці та викладачі. Проводився конкурс у п'яти вікових категоріях.

З високими досягненнями учнів, їх викладачів і батьків привітав директор ДМШ Олександр Палун. Усім причетним він побажав здоров’я та нових творчих досягнень, а юним піаністам – підкорити ще не один музичний конкурс та реалізувати себе у світі мистецтва.

Добавить в: