Главная страница » Новости » Город и регион » Пункти обігріву у Сумах мають працювати до завершення зими

Пункти обігріву у Сумах мають працювати до завершення зимиМіський голова Олександр Лисенко під час щопонеділкової апаратної наради наголосив на необхідності продовження роботи пунктів обігріву в лікарнях і бібліотеках до завершення зими та дотриманні там карантинних вимог.

«Вважаю за необхідне продовжити роботу пунктів обігріву. Сьогодні низька температура, завтра теж така ж буде, і, навіть, якщо далі буде потепління, зима не закінчується, тому пункти повинні працювати. Єдине, коли буде не дуже холодно, можливо, в черговому режимі, але при температурі нижче 10 градусів – так як і зараз», – наголосив очільник міста.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я Олени Чумаченко, з часу відкриття пунктів обігріву в закладах охорони здоров’я, туди по допомогу звернулось п’ятеро людей із загальним переохолодженням. Чотирьох осіб після огляду спеціалістами відпустили додому, одну – направили для проходження лікування до КНП «Сумська обласна клінічна лікарня».

У пунктах обігріву при бібліотеках, за словами начальника відділу культури Наталії Цибульської, на вихідних побували 14 осіб.

Добавить в: