Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах розслідують продаж стадіону «Ювілейний»

У Сумах розслідують продаж стадіону «Ювілейний»Покупці – власники аматорського футбольного клубу «Вікторія».

Днями стало відомо, що прокуратура Сумської області розслідує продаж 25-тисячного стадіону «Ювілейний» – першої в Україні арени європейського рівня, яку звели в Сумах 20 років тому, пише Tribuna.com.

Місцеві видання повідомили, що слідчі відкрили кримінальну справу, наклали на стадіон арешт та готують підозри організаторам аукціону, на якому продали «Ювілейний», та покупцю. Причина в підозріло заниженій вартості покупки стадіону, яка склала 8 млн гривень.

Торги відбулись 30 грудня на електронному аукціоні OpenMarket Міністерства юстиції України.

В ньому взяли участь три претенденти на покупку. Серед них міська рада Тростянця (райцентр на Сумщині) та переможець аукціону, компанія «Північ Агро Сервіс», бенефіціари якої – Сергій Бондаренко та Роман Бабенко – є засновниками аматорського футбольного клубу «Вікторія» з села Миколаївка на Сумщині. А Бондаренко є ще й президентом цього клубу, який готується до участі в другій лізі з нового сезону.

Організувала торги Державна виконавча служба, яка вела відповідне провадження. Все через судові позови та борги, які накопичились у «Сумиспортінвест». За даними сервісу Youcontrol, тільки податкового боргу у підприємства на сьогодні є понад 2 млн гривень, а показник його фінансової стійкості є незадовільним.

Також минулого року Державна служба України з питань праці повідомляла про заборгованості з виплати зарплати на підприємстві-опікуні «Ювілейного». Все це призвело до арешту майна «Сумиспортінвест» та його виведення на аукціон

Добавить в: