Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині на 99% відремонтоване приймальне відділення Шосткинської ЦРЛ

На Сумщині на 99% відремонтоване приймальне відділення Шосткинської ЦРЛРоботи зі створення сучасного приймального відділення перебувають на контролі голови Сумської облдержадміністрації Василя Хоми

Реконструкція відділення здійснюється в рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Виділено майже 7 млн грн з державного бюджету (кошти субвенції на реалізацію проєктів з реконструкції та капітального ремонту приймальних відділень) та майже 183 тис грн із бюджету Шосткинської міської ради.

Наразі реконструкція відділення виконана на 99%, зокрема, зроблено прибудову, яка має на меті вирішити проблему доставки хворих шляхом заїзду відразу двох автомобілів екстреної допомоги. Також у відділенні відкриють реанімаційну палату, де надаватимуть допомогу важким хворим, оглядові кімнати, малу операційну, кімнати для персоналу, санітарні кімнати тощо.

За інформацією Департаменту капітального будівництва Сумської облдержадміністрації, відповідно до договору підряду будівельні роботи будуть завершені в травні 2021 року.

Добавить в: