Главная страница » Новости » Город и регион » Під час локдауну громадський транспорт у Сумах курсуватиме без змін

Під час локдауну громадський транспорт у Сумах курсуватиме без змінПід час щопонеділкової апаратної наради міський голова Олександр Лисенко наголосив на тому, що весь громадський транспорт у період локдану повинен курсувати без змін та у відповідності до графіків.

«Я думаю, що сьогодні не потрібно обмежувати кількість транспорту по місту. Наш комунальний транспорт, так само як і приватний має рухатися, як і раніше. Всі водії повинні бути забезпечені засобами особистого захисту та дотримуватись прав карантину, крім того робота мобільних груп повинна бути продовжена», – зауважив Олександр Лисенко.

За словами начальника відділу транспорту, зв'язку та телекомунікаційних послуг Сергія Яковенка, кількість транспортних засобів, що виходять на маршрути у будні дні не змінюватиметься. У вихідні дні на маршрути виходитимуть до 70% транспорту від загальної кількості тих, що курсують в робочі, в залежності від напрямку та пасажиропотоку.

Також, за інформацією начальника профільного відділу, за останній тиждень мобільними групами було складено чотири протоколи на водіїв транспортних засобів за порушення карантинних вимог. Крім того, співробітниками відділу транспорту, зв'язку та телекомунікаційних послуг проводився контроль роботи приватного та комунального транспорту в напрямку району Баранівка. Було перевірено шість маршрутів та 21 одиницю транспортних засобів.

Очільник міста акцентував увагу відповідальних керівників структурних підрозділів на обов'язковому продовженні роботи мобільних груп та контролі дотримання карантинних обмежень у комунальному та приватному пасажирському транспорті.

Добавить в: