Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах відкрили пам'ятну дошку захиснику країни Артуру Абрамітову

У Сумах відкрили пам'ятну дошку захиснику країни Артуру АбрамітовуУ Сумах відбулось відкриття пам’ятної дошки загиблому на сході України воїна АТО, Почесного громадянина Сум Артура Абрамітова, який загинув 26 лютого 2017 року під час мінометного обстрілу позицій українських військових в районі промислової зони міста Авдіївка Донецької області.

Символічно, пам'ятну дошку встановили на фасаді освітнього закладу, де навчався загиблий боєць, – СумДПУ ім. A. C. Макаренка.

Вшанувати пам'ять захисника України прийшли його рідні, друзі, бойові побратими та представники міської влади.

Як наголосив очільник обласного центру Олександр ЛИСЕНКО, – Артур Абрамітов серед числа тих, чиї імена ніколи не зітруться з пам'яті українського народу. Його мужність, почуття відданості і патріотизму до рідної землі завжди будуть гідним прикладом для підростаючого покоління.

«Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву, – це нaш святий oбoв’язoк. I сьoгoднi вiдкриття мемoрiaльнoї дoшки нaшoму землякові Артуру Абрамітову –це щирa дaнь спрaвжньoму пaтрioту, який сaмoвiддaнo вступив дo лав зaхисникiв свoєї Батьківщини, боровся за її суверенітет та цілісність і віддав життя за мир та спокій на рідній землі, – сказав міський голова. – Щиро співчуваємо всім рідним і близьким нашого захисника, і нехай ця пам'ятна дошка нагадує прийдешнім поколінням про той подвиг, який здійснив Артур, захищаючи кордони від ворога. Вічна пам'ять і вічна слава герою!».

Право відкрити пам’ятну дошку загиблому воїну надали його бойовим побратимам. Потому відправили поминальну панахиду за героєм та освятили меморіальну дошку капелани військової частини 15-го окремого мотопіхотного батальйону «Суми».

Щирі слова співчуття рідним бійця висловила і заступник очільника Сум Віра МОТРЕЧКО: «Дaвaйте шaнувaти пам’ять наших герoїв, не зaбувaти прo тих, хтo тaк рaнo пoкинув цей світ, зрoбивши неoцiненну пoслугу для всіх нaс в ім’я щaсливoгo мaйбутньoгo нaшoї держaви!».

Протягом заходу почесну варту несли солдати 27-ої реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського. На останок бійці військового підрозділу випустили у небо салютну групу пострілів на знак шани та вічної пам'яті за загиблим воїном. Присутні поклали квіти до меморіальної дошки та вшанували пам'ять захисника країни хвилиною мовчання.

Добавить в: