Главная страница » Новости » Город и регион » За пропозицію хабаря поліцейським жителю Сумщини загрожує кримінальна відповідальність

За пропозицію хабаря поліцейським жителю Сумщини загрожує кримінальна відповідальністьЧоловік, бажаючи допомогти своєму неповнолітньому сину уникнути адміністративної відповідальності за водіння траспорного засобу без документів, запропонував поліцейським «залагодити питання» за 500 гривень.

Правоохоронці грошей не взяли, а стосовно зловмисника відкрили кримінальне провадження.

Подія сталася у суботу, в одному з сіл Глухівського району. Увагу співробітників поліції привернуло авто, за кермом якого перебував 17-річний юнак. Під час складання адміністративного протоколу, 40-річний батько водія вирішив допомогти сину та запропонував співробітникам поліції 500 гривень. Поліцейські пояснили, що пропозиція посадовим особам неправомірної вигоди тягне за собою кримінальну відповідальність, проте чоловік продовжував стояти на своєму.

Правоохоронці грошей не взяли, а ось порушникам тепер загрожує не тільки адміністративна за ч. 2 ст. 126 КУпАП «Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, або передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом», а й кримінальна відповідальність за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі». Слідчі дії тривають.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: